Zespół naszej kancelarii stanowią osoby i podmioty, z którymi współpracujemy w zakresie poszczególnych obszarów działalności przedsiębiorstwa i etapów realizacji obsługiwanych projektów.

 

 

Mateusz Kociński

Prezes Zarządu 

Doradca ekonomiczny i gospodarczy

Certyfikowany specjalista ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy unijnych 

Specjalista ds. rachunkowości, podatków i finansów przedsiębiorstwa  

 

Mateusz Kociński - magister nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Doktorant na Wydziale Ekonomii UEP. Ukończył liczne studia podyplomowe z zakresu strategii przedsiębiorstwa, zarządzania finansami przedsiębiorstwa, pozyskiwania i rozliczania projektów unijnych oraz rachunkowości i podatków. Prezes Zarządu Mileni Sp. z o.o. właściciela marki Kancelaria Doradztwa Ekonomicznego MATDAX. Posiada 15-letnie doświadczenie w pisaniu biznes planów i projektów do banków, instytucji finansowych, Unii Europejskiej oraz dla przedsiębiorców. Doradza wielu przedsiębiorcom w ramach stałej współpracy i doradztwa ekonomicznego. Prowadzi szkolenia dla przedsiębiorców i firm na terenie całej Polski.

Stawia na jakość oferty i skuteczność działania. 

 

 

Zespół Kancelarii Doradztwa Ekonomicznego MATDAX stanowią również współpracujący z nami specjaliści i eksperci:

 

Specjaliści ds. pozyskiwania i rozliczania funduszy unijnych

Doradcy ekonomiczni

Analityk bankowy

Ekspert inżynierii finansowej

 

Kancelaria Doradztwa Ekonomicznego MATDAX w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientów współpracuje również z:

 

Kancelarią Prawną specjalizującą się w sprawach gospodarczych, prawa cywilnego i unijnego

Kancelarią Doradztwa Gospodarczego specjalizującą się w pozyskiwaniu kredytów bankowych, leasingu oraz obsłudze innych produktów bankowych

Akredytowanym Laboratorium Pomiarów i Badań w zakresie BHP

 

Przez cały czas podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i konferencjach, aby móc oferować jak najwyższy poziom jakości naszych usług, a także zapewnić w pełni merytoryczne i kompleksowe wsparcie Państwa inwestycji.